Nallıhan Belediyesi
ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANIMIZ SN. MURAT KURUM NALLIHAN’DA İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum Nallıhan'ımızın güçlü geleceği için ve Nallıhan'ımızı hak ettiği projelerde buluşturmak adına iftar programımızda vatandaşlarımızla buluştu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum, Nallıhanlılara çeşitli müjdeler verdi. 116’sı Yazı Mahallesi’nde, 83’ü Hacıbey Mahallesi’nde olmak üzere 199 konut inşa edeceklerini belirtti. Bakan Kurum, konutların ihalesinin bu ay içerisinde yapılacağını ve önümüzdeki yıl teslim edeceklerini bildirerek ardından bu yıl yeni bir Sosyal Konut projesi daha yapacaklarını söyledi.

İftar Programına Bakan Yardımcılarımız Sn. Mehmet Emin Birpınar, Sn. Fatma Varank, Sn. Hasan Suver, Nallıhan Kaymakamımız Sn. Yusuf Durani Dinç, İl Başkanımız Sn. Hakan Han Özcan, Ankara Milletvekilimiz Sn. Nevzat Ceylan, Toki Başkanımız Sn. Ömer Bulut, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanımız Sn. Halil Erdoğan, İlçe Başkanımız Sn. Ertunç Güngör, Özel Kalem Müdürü Sn. Burak Demiralp, İlbank Genel Müdürü Sn. Yusuf Büyük, Çevre Yönetimi Genel Müdürü Sn. Eyyüp Karahan, Mekânsal Planlama Genel Müdürü Sn. Yavuz Erdal Kayapınar, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Sn. Aytaç Yüksel, Yapı İşleri Genel Müdürü Sn. Banu Aslan Can, ve kıymetli vatandaşlarımız katıldı.

Belediye Başkanımız İsmail Öntaş, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum'a, Nallıhan'a verdiği desteklerinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Sosyal Medya
Şehir Kameraları
Kullanıcı Adı: Belediye
Şifre: Belediye
Nallıhan Belediyesi
Nallıhan / ANKARA
Telefon:
0 (312) 785 10 11
EPosta:
belediye@nallihan.bel.tr
E-Bülten Kayıt
Kayıt olmak için lütfen E-posta adresinizi giriniz:
Nallıhan Belediyesi © 2021. All Rights Reserved