Nallıhan Belediyesi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ İSMAİL ÖNTAŞ’IN YENİ YIL MESAJI

Belediye Başkanımız İsmail Öntaş, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2023 yılının hizmetlerle dolu bir yıl olduğunu söyleyerek, “2024 yılının acıların, zulümlerin, savaşların son bulduğu; barışın, huzurun ve refahın hâkim olduğu bir yıl olmasını dilerim.” dedi.

Nallıhanda her yıl hizmetlerin daha da arttığını ve ilçenin birçok ihtiyacının giderildiğini söyleyen Belediye Başkanımız İsmail Öntaş, ‘Nallıhan’a Değer’ diyerek çıktığımız bu yolculukta ilçemizin ve vatandaşlarımızın geleceği için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ettik.

İlçemizin ve vatandaşlarımızın geleceği için ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ettik. 2023 yılı Nallıhanımıza değer katmak, vizyon projelerle ilçemizi her alanda geliştirmek için yoğun mesai harcadığımız bir yıl oldu. 2023 yılında Nallıhanımızda unutulmayacak hizmetlere imza attık. Nallıhan Belediyesi olarak hizmetle dolu bir yılı daha geride bıraktık. Her alanda birçok hizmeti ilçemize kazandırdık. Hizmetlerimizden tüm mahallelerimiz nasibini aldı. İlçemizin ve vatandaşımızın ihtiyaçlarına yönelik projeleri hayata geçirdik. Tüm proje ve yatırımlarımızda ilçemizin geleceğini düşünerek hareket ettik. İlçemizin her köşesine hizmet götürmeye çalışırken diğer taraftan Nallıhanımızı daha güzel yarınlara taşımak için elimizden gelen tüm gayreti gösterdik. İlçemizi geleceğe taşıyacak hizmetleri aşkla inşa etmeye devam edeceğiz.

Coşku ve gururla Cumhuriyeti’mizin 100. yılını kutladığımız 2023 yılını geride bırakırken; büyük ümitlerle karşıladığımız 2024 yılının tüm ülkemizde ve Nallıhanımızda sağlık, mutluluk, bereket ve kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Sosyal Medya
Şehir Kameraları
Kullanıcı Adı: Belediye
Şifre: Belediye
Nallıhan Belediyesi
Nallıhan / ANKARA
Telefon:
0 (312) 785 10 11
EPosta:
belediye@nallihan.bel.tr
E-Bülten Kayıt
Kayıt olmak için lütfen E-posta adresinizi giriniz:
Nallıhan Belediyesi © 2021. All Rights Reserved