Nallıhan Belediyesi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ İSMAİL ÖNTAŞ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

“Manevi huzurla idrak ettiğimiz bir bütünün parçası olduğumuzu anlamamıza vesile olan 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını geride bıraktık. Elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaşarak bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın huzuru ve coşkusunu yaşıyoruz.

 

Bayramlar; mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdendir. Sofraların bereketlendiği, birlik ve beraberliğin arttığı, varlık sahibi olanların yokluk içinde olanları daha iyi anladığı bu maneviyat ayına gelecek yıl tekrar ulaşmayı temenni ediyorum.

 

Milletimizin en güzel hasletlerinden olan, yardım etmek, kim olursa olsun hiçbir ayrım gözetmeksizin güçsüzün, muhtacın yanında olmak anlayışıyla, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği ile bayram sevincimizi birlik ve beraberlik içerisinde yaşamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Nallıhanlı hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Sosyal Medya
Şehir Kameraları
Kullanıcı Adı: Belediye
Şifre: Belediye
Nallıhan Belediyesi
Nallıhan / ANKARA
Telefon:
0 (312) 785 10 11
EPosta:
belediye@nallihan.bel.tr
E-Bülten Kayıt
Kayıt olmak için lütfen E-posta adresinizi giriniz:
Nallıhan Belediyesi © 2021. All Rights Reserved