Nallıhan Belediyesi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ İSMAİL ÖNTAŞ’IN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ MESAJI

Belediye Başkanımız İsmail Öntaş, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi 109. Yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.


“1915 yılında İtilaf Kuvvetleri’ne karşı Çanakkale Ruhuyla kenetlenen ecdadımız, istiklalini ve istikbalini korumak isteyen bir milletin karşısında hiçbir gücün duramayacağını bütün dünyaya göstermiştir.


Çanakkale’de tüm imkansızlıklara rağmen birlik, kardeşlik ve dayanışma ile elde edilen bu eşsiz başarı, milletimize zaferi getirmiş aynı zamanda İstiklal Harbimizin milli mücadele ruhuna ilham kaynağı olmuştur.


Verdiği istikbal ve istiklal mücadelesiyle adını tarihe altın harflerle yazdıran, bütün dünyaya ‘Çanakkale Geçilmez’ dedirten aziz milletimiz; 109. yıl önce olduğu gibi bugün de yarın da vatanına, geleceğine ve bağımsızlığına sahip çıkma azim ve kararlılığını her daim gösterecektir. 


18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününün yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Çanakkale’de ve tüm vatan sathında şanlı bayrağımızın semalarımızda özgürce dalgalanabilmesi için gözünü kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medya
Şehir Kameraları
Kullanıcı Adı: Belediye
Şifre: Belediye
Nallıhan Belediyesi
Nallıhan / ANKARA
Telefon:
0 (312) 785 10 11
EPosta:
belediye@nallihan.bel.tr
E-Bülten Kayıt
Kayıt olmak için lütfen E-posta adresinizi giriniz:
Nallıhan Belediyesi © 2021. All Rights Reserved