Nallıhan Belediyesi
Belediye Başkanımız İsmail Öntaş’ın 15 Temmuz Milli Birlik Ve Demokrasi Günü Mesajı

Belediye Başkanımız İsmail Öntaş, “Milletin Kahramanlığı 15 Temmuz, Asla Unutulmayacak”

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü 5. yıldönümü münasebetiyle mesaj yayınlayan Belediye Başkanımız İsmail Öntaş, “Ülkemizin geleceğine kast eden hain darbe girişimini milletçe geri püskürttük. Vatan sevgimizi, ülkemizin onurunu ve milli iradeye ne kadar çok bağlı olduğumuzu tüm dünyaya bir kez daha gösterdik.

Milletimizin demokrasi savaşı verdiği o karanlık gecede Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içine sızmış FETÖ örgütüne mensup bir grup terörist milletimizin birliğine, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne ve Cumhurbaşkanımızın üzerinde toplanan milli iradeye kast ederek bir kalkışma başlattılar.

O gece milletimiz doğusundan-batısına, güneyinden-kuzeyine birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek güçlü ülkemizin istiklal ve istikbal mücadelesini ortaya koydu. O gece milletin gösterdiği direniş darbe sevicilerin yüzüne bir tokat olarak indi. Bağımsızlığımızdan ödün vermemek ve demokrasimize sahip çıkmak adına şehit vererek ve gazi olarak bedel ödedik.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm şehitlerimize Allah’tan Rahmet, muhterem ailelerine sabırlar diliyorum. Kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Sosyal Medya
Şehir Kameraları
Kullanıcı Adı: Belediye
Şifre: Belediye
Nallıhan Belediyesi
Nallıhan / ANKARA
Telefon:
0 (312) 785 10 11
EPosta:
belediye@nallihan.bel.tr
E-Bülten Kayıt
Kayıt olmak için lütfen E-posta adresinizi giriniz:
Nallıhan Belediyesi © 2021. All Rights Reserved