Nallıhan Belediyesi
BELEDİYE BAŞKANIMIZ İSMAİL ÖNTAŞ, ANNELER GÜNÜ DOLAYISI İLE MESAJ YAYINLADI

Belediye Başkanımız İsmail Öntaş, her yıl mayıs ayının ikinci pazar gününde kutlanan Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

“Cennetin annelerin ayaklarının altında olduğuna inanan bizler için, annelerimiz baş tacıdır. Millet olarak annelerimize verdiğimiz değer, geçmişten bugüne kadar değişmemiştir. İnancımızda, Peygamber Efendimiz (sav) “Cennet annelerin ayakları altındadır” sözleriyle medeniyetimizin annelere verdiği değerin en güzel şekilde dile getirilmiştir. 

 

Annelerimiz; kimi zaman arkadaş, kimi zaman sırdaş olup şefkatiyle yaşamımızı şekillendiren ve karşılıksız sevginin en güzel örneklerinden biridir. Dünyaya gözümüzü açtığımız andan itibaren mutlu anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız limandır.

 

Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde en büyük sorumluluğu üstlenen, geleceğimizi emanet ettiğimiz, fedakârlığın ve sınırsız sevginin timsali ilk öğretmenimiz, annelerimizin, gününü tebrik ediyorum. Başta aziz şehitlerimizin muhterem anneleri, eşleri ve kardeşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyorum. Ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyorum."

Sosyal Medya
Şehir Kameraları
Kullanıcı Adı: Belediye
Şifre: Belediye
Nallıhan Belediyesi
Nallıhan / ANKARA
Telefon:
0 (312) 785 10 11
EPosta:
belediye@nallihan.bel.tr
E-Bülten Kayıt
Kayıt olmak için lütfen E-posta adresinizi giriniz:
Nallıhan Belediyesi © 2021. All Rights Reserved