Nallıhan Belediyesi
Başkanın Özgeçmişi

ERTUNÇ GÜNGÖR


1974 yılında Ankara'nın Nallıhan ilçesinde doğdum. İlkokul ve ortaokul eğitimimi Nallıhan'da, lise eğitimimi Ankara Mimar Kemal Lisesinde tamamladım. 1998 yılında KKTC Girne İnternational American University 'den İnşaat Mühendisi olarak mezun oldum. Evli ve üç çocuk babasıyım.

1950'li yıllardan bu yana Türk tiftiği yetiştiriciliği ve ihracatı ile iştigal eden bir ailenin üçüncü kuşağı olarak, uluslararası tekstil alanında faaliyet göstermekteyim. Tüm bu faaliyetler kapsamında yaptığım ve kazandırdığım yatırımlarla başta kadınlar ve gençler olmak üzere ilçemdeki istihdama katkı sağladım. Halen Nallıhan’da tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktayım. 

Ömrünü memleketine hizmete adamış bir babanın evladı olarak, ben de aynı hedefle siyasetin içinde oldum, güzel Nallıhan'ımız için var gücümle çalıştım ve çalışmaya da devam edeceğim. 2024 Yılı Mahalli İdareler Seçimlerinde doğduğum ve doyduğum toprağa, memleketime hizmet etme aşkıyla Nallıhan Belediye Başkan Adayı oldum. 

Nallıhan, Çayırhan, Sarıyar ve tüm mahallelerimizdeki hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine, hizmetin en güzeline layıktır. Her daim birleştirici olarak, hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda, güzel Nallıhan'ımızı hep birlikte yöneteceğiz.

Sosyal Medya
Şehir Kameraları
Kullanıcı Adı: Belediye
Şifre: Belediye
Nallıhan Belediyesi
Nallıhan / ANKARA
Telefon:
0 (312) 785 10 11
EPosta:
belediye@nallihan.bel.tr
E-Bülten Kayıt
Kayıt olmak için lütfen E-posta adresinizi giriniz:
Nallıhan Belediyesi © 2021. All Rights Reserved